Zapisz się do newslettera
Zamknij
Newsletter
Zamawiam newsletter www.tapetydesign.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na otrzymywanie od Spółki i jej partnerów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Skontaktuj się z nami:
34 325 63 97, 660 489 227
sklep@tapetydesign.pl

Aranżacje

BARCELONA

Jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast w Europie. Pełna architektonicznych cudów Antoniego Gaudiego, malowniczych parków oraz urokliwych uliczek i kamienic.

Może by tak przenieść część niepowtarzalnego klimatu tego miasta na ściany własnego pokoju?

FLORENCJA

Istne miasto - zabytek, przepełnione sztuką renesansu, otoczone wzgórzami, pełne zapierających dech w piersiach krajobrazów.

Stwórz swoją własną małą Florencję - potrzeba tak niewiele!

       

NOWY YORK

Times Square, Wall Street, 5th Avenue czy też słynny Central Park to tylko niektóre z miejsc, które przyciągają miliony zwiedzających z całego świata.

To miasto ma w sobie to coś, przekonasz się!

SAN FRANCISCO

Uliczek tego miast nie da się pomylić z żadnym innym. San Francisco pełne jest najbardziej stromych ulic świata. Wejście na szczyt wymaga nie lada kondycji, ale spoglądając w dół niesamowite wrażenia gwarantowane!

       

PRAGA

To mnóstwo kościołów, karcz, mostów i zabytków z niemalże wszystkich epok. Niepowtarzalny klimat tego miasta zachęca do nocnych spacerów wąskimi uiczkami Starego Miasta i podziwiania pięknie oświetlonych zabytkowych budynków czy figur na Moście Karola.

RZYM

To miasto, które budzi wśród odwiedzających ogromny podziw, zachwyt i szacunek. To miasto z niezwykle bogatą wchitekturą, pełne świątyń i muzeów, przepięknych parków. A wszystk oto podziwiać można spacerując jego malowniczymi wąskimi alejkami.

       
       
     

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.
Rozumiem